Profesjonalna geodezja, pewne fundamenty, Twoje zaufanie.

GEOWAN - krok po kroku do realizacji

Gratulacje, właśnie wykonałeś pierwszy krok...

Zobacz jakie to proste jeśli pracujesz z profesjonalistami

Niezależnie od skali projektu, jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom geodezyjnym i przyczynić się do sukcesu Twojego przedsięwzięcia.

GEOWAN to zespół doświadczonych i zaangażowanych geodetów, którzy dedykują się świadczeniu usług geodezyjnych na najwyższym poziomie. Z pasją do precyzji i dokładności, staramy się dostarczać rozwiązania geodezyjne, które spełniają oczekiwania naszych klientów.

Terminowość

Gwarancja

Oszczędność

Profesjonalizm

Kompleksowość

Dodatkowe możliwości

Szeroka oferta

Najwyższa jakość

GEOWAN poprowadzi Cię do A do Z

Z nami droga wydaje się być prosta

01
Spotkanie
i konsultacja

Na tym etapie nasz zespół spotyka się z klientem, aby dokładnie zrozumieć jego potrzeby i cele związane z projektem geodezyjnym. Przeprowadzamy szczegółową analizę terenu, dokumentacji oraz prawnych wymogów. Na podstawie tych informacji opracowujemy plan działania.

02
Pomiary
terenowe

Nasz zespół przystępuje do terenowych pomiarów, które mogą obejmować pomiary granic działki, ukształtowania terenu, istniejących obiektów oraz innych istotnych elementów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie pomiarowe, aby uzyskać precyzyjne dane.

03
Analiza
danych
Najważniejsze to mieć czarno na białym!

Po zebraniu danych terenowych, przystępujemy do ich analizy i przetwarzania. Tworzymy mapy sytuacyjno-wysokościowe oraz inne niezbędne dokumenty w oparciu o zebrane pomiary. W tym etapie dbamy o dokładność i zgodność z normami geodezyjnymi.

04
Opracowanie
dokumentacji

Na podstawie przetworzonych danych tworzymy pełną dokumentację geodezyjną. Może to obejmować mapy, plany, raporty oraz inne dokumenty wymagane do celów projektowych, budowlanych czy prawnych.

05
Współpraca
z Klientem

Przedstawiamy naszą opracowaną dokumentację klientowi w celu weryfikacji i akceptacji. Wspólnie analizujemy wyniki i dostosowujemy się do ewentualnych uwag klienta. Naszym celem jest zapewnienie pełnej zgodności z oczekiwaniami i potrzebami klienta.

06
Prezentacja
końcowa
Pełna satysfakcja i zadowolenie z realizacji

Na zakończenie usługi prezentujemy klientowi finalną dokumentację geodezyjną. Zapewniamy odpowiednie wsparcie w przypadku dalszych kroków, takich jak uzyskanie pozwoleń czy nadzór geodezyjny podczas realizacji inwestycji.

Wszystkie usługi wykonujemy na najwyższym poziomie dając GWARANCJE terminowego i rzetelnego wykonania!
 
Bezpłatna konsultacja
Spotkajmy się i porozmawiajmy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Darmowa konsultacja

Chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i doradzimy najlepsze rozwiązanie! Oczywiście konsultacja jest darmowa!

Wróć do: Strona Główna

Copyright © 2024 geowan.pl Wszelikie prawa zastrzeżone